מוצרים מומלצים

פריחת הורד וטעם השוקולד

  • קטן 190
  • בינוני 250
  • גדול 300

מחיר: 190.00 ₪
עמוד 2 מתוך 2

פרחים לבנים

עולם הפרחים הוא עולם בפני עצמו עולם עשיר משתמש בחלק גדול מהחושים: ראייה, בשל הססגוניות והצבע, המישוש, המרקם של כל פרח וכל עציץ וכמובן, הריח – פרחים ועציצים בניחוחות וריחות שונים המסמלים סתיו, קיץ חורף ואביב.

פרחים היו מאז ומעולם מושא אהבתם של אנשים בכל רחבי העולם ובייחוד של נשים.

הקמנו מערך שלם של משלוחים מתוך אהבה עצומה לפרחים ומתוך חיבור מופלא לטבע, האושר והעושר שמעניקים הפרחים הוא אין סופי בעינינו אין אחד או אחת שלא מקבלים זר פרחים ומיד עולה חיוך על שפתותיהם והם מתרגשים, תגידו שאנחנו לא צודקים? אז הכל רבותיי מתחיל ונגמר בפרחים.

 

אנחנו מבצעים משלוחי פרחים בכל אזור חיפה והצפון


תוכלו למצוא אצלנו סידורי פרחים מעניינים וייחודים, זרי פרחים לראש, קישוטים למכונית לחתונה, זרי כלה, בלוני הליום ועוד, חברתנו נוסדה ממש לפני עשור עם חלום אחד והוא לשמח אנשים.

ב"פרחים לבנים" תוכלו למצוא את השילוב המנצח בין פרחים ושוקולד וכן את כל המוצרים הנלווים להם. התוספות שאנו מציעים הם יין, נירות ובלונים. "פרחים לבנים" כשמו כן הוא, עסק שמח חגיגי. עסק של משלוח פרחים בקריות ואפילו משלוחי פרחים בכרמיאל הרחוקה בצפון. נשמח לעזור לכם לבחור את הזר היפה ביותר שתרצו עבור בחיר או בחירת לבכם – עם חיוך והמון אהבה.

כפי שאנו נמצאים ברגעים השמחים והמאושרים שלכם, אנו גם נעמוד לצדכם ברגעי האבל, שלצעירנו הם חלק מהעולם. נכין עבורכם גלגלי אבל עם מיטב הפרחים וזרי אבל. אז בפעם הבאה שיש לכם אירוע משמח וגם אירוע עצוב, אל תהססו. אנחנו כאן בשבילכם לכל הרגעים של החיים.

נשמח להעניק מהידע והניסיון שלנו ולבחור עבורכם את העציצים, היין וסידורי פרחים.