קבלת שירות בווצאפ

גלגלי פרחים וניחומים לאבל

גלגלי פרחים וניחומים לאבל

המנהג להביע צער באמצעות הצבת זרי פרחים הינו מנהג נפוץ ומקובל ברחבי העולם. ישנם אנשים הנוהגים לשלוח פרחים לבית משפחת המנוח לצורך הבעת השתתפות באבל, ישנם המביאים פרחים ללוויה, וישנם אנשים וארגונים אשר נוהגים להניח על הקבר או לצד המצב זרים מעוגלים הנקראים גלגלי אבל.

 

גלגלי אבל הם למעשה סידור פרחים הנשזר על גבי גלגל כשלרוחבו נוהגים למתוח סרט שחור עם ציון שם האדם המעניק או הארגון, וניתן לחלוק על גביו מילות כבוד אחרונות ולהשתתף בצער באמצעות מילות פרידה אישיות.

לצערנו אנו חווים גם רגעי אבל בחיים, ואנו נהיה לצדכם גם ברגעים הללו. אנו שוזרים פרחים איכותיים וטריים על בסיס גלגל, ובמידה ותהיו מעוניינים, אנו נשלב גם סרט שחור או כסוף שעל גביו כיתוב אשר מביע השתתפות בצער הכואבים. השזירה שלנו מתבצעת על ידי המומחים שלנו בקפדנות רבה ובסגנון אצילי ואלגנטי ליצירת זר אבל עשיר ועדין.

אנו מתחייבים לספק עבורכם את הפרחים האיכותיים ביותר, וניתן להזמין אותם בהתרעה קצרה לפני ההלוויה ואף לבצע משלוח של הזר ישירות לבית העלמין. תוכלו לראות בגלריה שלנו מספר דוגמאות של זרי אבל שזורים על גלגל. תוכלו לבחור את הגדול הרצוי מתוך שלושה גדלים: קטן, בינוני וגדול, כמו גם את הצבעוניות המתאימה עבורכם מתוך שלל פרחים בצבעוניות מתאימה עבור אירועי אבל.

כתבות נוספות