קבלת שירות בווצאפ

הזמנת זרי פרחים

הזמנת זרי פרחים

אנו בפרחים לבנים בעלי ניסיון רב שנים בשזירת זרי פרחים, אנו חיים ונושמים פרחים ועבורנו מלאכת השזירה היא אומנות, נשמח לסייע לכם לבחור את הזר המושלם עבורכם, תוך התאמה מושלמת לסגנונכם האישי ולאופי המאורע, ברשותנו מגוון של מאות פרחים איכותיים אשר נבחרים בקפידה ונקטפים מידי יום, רעננים טריים.

 

אם ברצונכם להפתיע את אהוביכם לרגל יום-הולדת או כל מאורע אחר, או סתם להראות לו שאתם חושבים עליו- כחלק בלתי נפרד משרותנו, אנו מבצעים משלוחי פרחים לטבעון והסביבה.

הפרחים מגיעים ברכבים ממוזגים רעננים וטריים עד לפתח דלתכם. כמו כן אנו מציעים מגוון תוספות משדרגות ומרגשות לזרי הפרחים כמו יין, שיפודי שוקולד בלונים ונרות. את האזורים בהם אנו מבצעים משלוח ואת עלות המשלוח תוכלו למצוא בלשונית- אזורי משלוח. כל שנותר לכם הוא להגיע אלינו לחנות ולבחור את הזר המושלם עבור יקירכם בסיוע הצוות האדיב והמקצועי שלנו, או להתרשם מהגלריות שלנו ולבחור את הפרחים והעיצוב האהוב עליכם.

בין הזרים שאנו שוזרים תוכלו למצוא גם זרי ראש למגוון אירועים- מימי הולדת ועד חתונה הנשזרים בעבודה מדויקת עדינה וייחודית וניתן לשלב בהם את כל סוגי הפרחים שתחפצו בהם.

בנוסף אנו שוזרים זרי כלה ליום המיוחד בחייך, תוך השקעת מחשבה בהתאמת הזר לסגנון האירוע, לסגנון הכלתי הייחודי ולטעמך האישי. בפרחים לבנים תוכלי לבחור מתוך מגוון זרי כלה ייחודיים שאנו מציעים, או לבחור שזירה זר כלה מותאם אישים, מורדים ועד סחלבים, אנו נעצב את הזר המיוחד ביותר ליום הבלתי נשכח בחייך.

כתבות נוספות