קבלת שירות בווצאפ

הכל על סידורי פרחים

הכל על סידורי פרחים

בהכנת סידורי הפרחים נדרשת מקצועיות בעבודת שזירה, מיומנות בטיפול בפרחים ועין לשילובי הצבעים.

הצוות שלנו בפרחים לבנים מיומנים בשזירת סידורי פרחים מיוחדים, אלגנטיים ומרשימים. אנו משקיעים את מלוא תשומת הלב בהכנת סידורי הפרחים ותוכלו למצוא אצלנו סידורי פרחים מהודרים ויוקרתיים בסגנון ייחודי לכל מאורע. אנו מציעים מגוון סידורי פרחים שישדרגו כל חלל ויגרמו לכל שולחן ופינה בבית או בגינה להראות מרשימים וייחודיים.

כמו כן אנו עורכים מגוון סידורי פרחים יפיפיים שישלימו את מראה האירוע תוך מתן דגש עמוק על התאמת הזר והפרחים לאופי האירוע- בין אם מדובר בגן אירועים, כנס או אולם, אנו נעצב את סידור הפרחים האולטימטיבי עבור האירוע שלכם. סידורי הפרחים שאנו מכינים נשזרים ממינים שונים של פרחים מרשימים ואיכותיים וטריים ומשלבים שילובי צבעים מעניינים ועשירים.

תוכלו להתרשם ממבחר סידורי הפרחים שאנו מציעים בגלריה שלנו, או להגיע ישירות אלינו והצוות המומחה והאדיב שלנו יסייע לכם להרכיב סידור פרחים יפיפה. בין הסידורים שהרכבנו בעבודה מדויקת ועדינה תוכלו למצוא סידורים במגוון כלים דקורטיביים כמו סידור כפרי בסלסילת תחרה או סידור שולחני בכלי עץ רקוע, , סידורי אופניים, סידורים עומדים בקערות או וואזות לפינות הבית ועוד ועוד.

 

כתבות נוספות