קבלת שירות בווצאפ

מהיא חנות פרחים איכותיים

מהיא חנות פרחים איכותיים

בבואכם לבחור חנות פרחים, יש כמה דברים שעליכם לקחת בחשבון טרם בחירת החנות. מעבר לחנות המציגה מבחר של פרחים מרשימים ואלגנטיים, חשוב לבחור בחנות אשר מספקת פרחים איכותיים, טריים ובעלי תוחלת חיים ארוכה. אם ניקח לדוגמא את פרח הוורד- מדובר בפרח שנובל במהרה בימים שחונים ולכן לא כדאי להחזיק אותו בחנות בימי השרב. ומצד שני בימות החורף- הוא פרח עמיד מומלץ ומבוקש.

ישנם מספר גורמים המהווים השפעה על אורך חיי הפרח, שבעלי החנויות צריכים לבדוק:
האם מגדלי מספקים תנאי גידול אידיאליים עבור הפרח? האם הפרחים נקצרים בזמן והאם הם מוכנסים באופן מהיר לתנאי קירור? למרות שקשה לוודא אם הצמח גדל בתנאים אופטימאליים, ישנם גורמים אשר עליהם בעלי החנויות יכולים לשלוט ביתר וודאות כמו- בחירת ספקים ראויים השומרים על קירור מספק עבור הפרחים מבית הגידול ועד החנות, האם הפרחים שהם מספקים הינם איכותיים ביותר וללא שום פגם ועוד. בחירה בפרחים עמידים בעלי תוחלת חיים ארוכה- רצוי שלבעל חנות פרחים יהיה את הידע הדרוש שיסיע לו בבחירת פרחים בעלי גנטיקה טובה תוחלת חיים ארוכה.

כמו כן על בעל החנות לבדוק כל פרח ופרח ולוודא שאינו פגום- שהפקעות אינן מרוסקות, שלא רובצים על הפרחים מזיקים ושאין שברים בגבעולים. בנוסף על בעל בחנות לאחסן את הפרחים במקררים מיוחדים בטמפרטורות מיוחדות שמגנות עליהן מפני התבלות ושומרות עליהן טריות עד לקנית הלקוח.

במידה והפרחים אינם מאוחסנים במקררים- תוחלת החיים יורדת וכך גם תוחלת החיים מהרגע שהזר נקנה על ידי הלקוח מתקצרת פלאים. עוד דבר שיש לדעת טרם הקניה הוא שחנות אמינה לא מחזיקה פרחים בתצוגה יותר מיום בודד, זאת כאשר חנויות איכותיות פחות מוכרות פרחים אשר היו על המדף גם לאחר חמישה ימים עד שבוע.

אנו בפרחים לבנים - חנות פרחים בטבעון, מיישמים את כל הפרמטרים שנמנו לעיל, ודואגים שהפרחים בחנות ישהו בתנאים האופטימאליים והאיכותיים ביותר, וימכרו טריים ורעננים. כמו כן אנו מבצעים משלוחי פרחים באזור מגדל העמק בתנאים מיוחדים - רכבים עם תנאי קירור ייחודיים עבור הפרחים. אזורים נוספים בהם אנו מבצעים משלוחי פרחים - יקנעם והקריות.

כתבות נוספות