קבלת שירות בווצאפ

משלוחי בלוני הליום

משלוחי בלוני הליום

תוספות בלונים לזרים או זרי בלונים לכשעצמם הפכו פופולאריים במיוחד בשנים האחרונות. עבור היקירים הקטנים שלכם, או עבור הנפש הצעירה שביקירכם, אנו מציעים גם תוספת מרגשת לזר הפרחים, לעציצים או לסידורי הפרחים. הבלונים המנופחים בהליום מסגננים כל יום הולדת ומאורע חשוב, ומעניקים אווירה ססגונית ושמחה. אצלנו בפרחים לבנים תוכלו לבחור מתוך מבחר זרי בלונים או לשלבם אותם עם משלוח הפרחים.

 

אם אתם מתכננים ערב רומנטי עבור ציון מאורע חשוב, המלצה שלנו עבור המתנה המושלמת היא לצרף גם אחד ממגוון היינות והשוקולדים שאנו מציעים לחוויה חושנית ורומנטית. בין הבלונים שאנו מציעים ניתן למצוא בלונים בצורת לב או בלוני דמויות מצוירות ועוד ועוד. אנו מזמינים אתכם להציץ בגלריה שלנו ולשדרג את זר הפרחים לזר מושלם וחגיגי.

בלוני ההליום הפורחים שלנו מוצעים במחירים אטרקטיביים במיוחד ובשלל צבעים מרהיבים ועליהם ברכות מותאמות, אישית לימי הולדת, ימי אהבה, הולדה, החלמה מהירה ועוד. בלוני ההליום הם עמידים ופונקציונאליים במיוחד, ונשארים באוויר כבין 10 ל-15 שעות כאשר בלוני המיילר הכסופים נשארים מספר ימים באוויר. לכן אנו ממליצים על רכישת בלוני מיילר שימשיכו להתנשא בגאון כמספר ימים ולא יצנחו כבלוני גומי רגילים. אנו מייבאים בתדירות גבוהה סוגים שונים של בלונים בכדי ליצור עבורכם את המתנה המושלמת שיקירכם יתרגשו לקבל.

לסיום, קבלו טיפ קטן בעת קניית בלוני הליום: במידה ואתם רוכשים זר בלונים, או מזמינים משלוח יש לאכלס את הבלונים ברכס סגור ולא פתוח, מכיוון והבלונים עלולים להסתבך ולהפריע לכם בעת הנסיעה או פשוט להתעופף, ומיותר לציין שנסיעה כזו הינה מסוכנת ביותר.

כתבות נוספות