קבלת שירות בווצאפ

סחלבים בטבעון

סחלבים בטבעון

פרח הסחלב, הנקרא גם אורכידיאה הינו פרח אקזוטי ויפיפייה הידוע בעמידותו ארוכת החיים ומסמל יופי עדין ואלגנטי. לצמח הפלאי הזה יש עשרות אלפי סוגים ובכל יום מתגלים באזורים שונים בעולם עוד סוגים שונים

למרות החשיבה המקובלת פרח הסחלב הוא פרח המתאים עצמו ומסתגל לתנאי אקלים שונים, מאזורים קרים, חמים ויבשים ועד אזורים טרופיים. יכולת ההישרדות של הפרח שמבחינה תיאורטית יכול להתקיים בכל מקום היא אופן ותנאי הטיפול בו. כושר ההישרדות הזה הופך את הצמח למתגמל ביותר שכן הצמח שרכשתם עבור ביתכם או כמתנה ישרוד לאורך זמן ויישאר מרהיב למראה זמן רב לאחר הרכישה.

את הסחלב רצוי למקם מואר כמו רוב הצמחים. כדאי למקומו מאחורי חלון ולא מחוץ לבית כדי למנוע ייצור תנאים גורמי מחלות לצמח. כמו כן יש להשקות את הסחלב פעמים בשבוע במהלך חודשיי הקיץ ופעם אחת בשבוע במהלך החורף.

כדאי מאוד לרסס מים רכים בשורשים הגלויים של הצמח כדי להעניק לו לחות מרבית ובכך לתרום מאוד לשמירה על סחלב בריא ואיכותי. הפרח הזה בעל התפרחת העדינה והחושנית שלא ניתן להתעלם ממנה יכול לשדרג ולהקנות קסם מיוחד לכל חלל רק מעצם נוכחותו.

אנו מציעים מגוון עציצי פרחי סחלב ואורכידיאה רעננים ויפיפיים בכלים קראמיים מעוטרים בגדלים שונים לכל אירוע חגיגי או לעיטור הבית והגינה בפרח הטרופי והאצילי הזה.

כתבות נוספות