קבלת שירות בווצאפ

עציצים וצמחים לבית ולמשרד

עציצים וצמחים לבית ולמשרד

עציצים הם תוספת הכרחית לגינה יפה ומטופחת וגם מעניקים יופי ואסתטיקה בין קירות הבית או המשרד.
מעבר לכך, הצמחים הם המתנה האולטימטיבית לכל מאורע ובמיוחד עבור מתנת מעבר דירה. לא רק שלצמחים סגולות בריאותיות והם מטיבים עם איכות האוויר שאנו נושמים. הצמחים בעציצים עמידים, קלים לטיפול ושורדים שנים רבות, ולכן מוצר זה מחשב פרקטי ביותר ומסמל שגשוג וצמיחה ופריחה מה שהופך אותו למתנה המושלמת.

תוכלו לבחור אצלנו גם מבחר עציצים יפיפיים ועמידים בכלים מעוצבים בגדלים שונים בהתאם לצרכים המיוחדים וטעמכם האישי. ברשותנו מגוון של עציצים וצמחי בית המתאימים במיוחד לשדרוג מראה הבית ומעניקים לכם פינות חמד פסטורליות גם בין כותלי הבית. כמו כן יש לנו מבחר כלים מסוגננים מחומרים שונים המותאמים במיוחד לגודל וסוגי הצמחים.

הצמחים הנמצאים אצלנו בחנות גדלים בתנאים מתאימים וזוכים לטיפול קפדני ומקצועי. בין העציצים הפופולאריים שאנו מציעים ניתן למצוא מגוון צמחים כמו אנטוריום יפיפה בכלי פח בתוספת דחליל, גוזמניה שלישי בכלי פח מעוצב, עץ אהבה תמיר בקערות ועוד.

ניתן להתרשם מן העציצים שאנו מציעים בגלריית העציצים ולבחור מתוך מגוון עציצים וצמחים ממינים שונים שיהפכו כל פינה בביתכם למוריקה וכמובן שניתן להגיע אלינו לחנות ולרכוש עציץ ייחודי בהתאמה אישית ותוך סיוע הצוות המקצועי והאדיב שלנו שיספר לך על סגולותיו של כל צמח וצמח וייתן לך טיפים והוראות טיפול לכל צמח וצמח.

כתבות נוספות