קבלת שירות בווצאפ

פרחים בהתאמה אישית

פרחים בהתאמה אישית

לכל פרח ישנו ספקטרום רחב של משמעויות וסמלים. המטרה מאחורי הענקת הזר או התאמת הזר לאירוע הינה להעניק למקבל, או לעטר את האירוע בפרחים שיסמלו את המשמעויות שרציתם להעביר.
לנוחיותכם, הרי לכם מדריך שיסייע לכם להתאים את הפרחים עבור כל אירוע: כשמדובר בימי הולדת, רצוי לברר מה טעמו הייחודי של מקבל הזר והאם יש לו העדפה מסוימת לפרחים מסוימים.

אם מדובר במאורע החשוב בחיים כמו חתונה- הפרחים שיסמלו היטב את האהבה הנצחית יהיו ורדים אדומים אשר מסמלים אהבה וחושניות. באם המאורע הקרב הינו ברית/ה, רצוי לבחור זר בעל מנעד רחב של צבעים. מכיוון ומדובר בהורים שמצפים להם ערבים טרוטי שינה, רצוי לבחור בפרחים עמידים לאורך זמן ולא בפרחים אשר נוטים לבול בקלות.

אם ביום נישואים עסקינן רצוי לבחור עבור בן הזוג פרחים לבנים, כמו נרקיסים או וורדים לבנים, המסמלים טוהר ושלמות, וישרו אווירה תומכת. רצוי להמנע מבחירת פטוניות או ורדים צהובים שכן אלו מסמלים כשלון ואהבה נכזבת. בחגים ניתן ואף כדאי להסתכן ולהתנסות בשזירת שילובים חדשים של פרחים.

אצלנו בפרחים לבנים- פרחים בטבעון, תוכלו להזמין זר ייחודי המתאים לכל אירוע ואף לבחור עטיפה דקורטיבית כמו עטיפת צלופן, קרפ ועוד. בנוסף אנו מבצעים משלוחים לאזורים נרחבים בצפון- כרמיאל, קריות, יקנעם, נהריה ומגדל העמק.

 

כתבות נוספות