קבלת שירות בווצאפ

פרחים עונתיים ורב עונתיים

פרחים עונתיים ורב עונתיים

הרשו לנו לנפץ עבורכם מיתוס רב שנים- רבים חושבים כי כאשר החורף מגיע, הפרחים נכנסים לתרדמת עד האביב במציאות הדברים שונים לחלוטין. למעשה ובניגוד למה שניתן חשוב, הפרחים גדלים במהלך כל השנה, ישנם פרחים שהם רב עונתיים וכאלה שפורחים רק בעונה מסוימת בשנה, למרות שניתן למצוא אותם גדלים בכל ימי השנה באזורים שונים בארץ.

למרות שגודלה של ישראל קטן, המיקום שלה בין יבשת אסיה לאפריקה והאקלים השורר בה, מהווה כר פורה לפריחת סוגים מגוונים מאוד של פרחים. מכיוון שישנם תנאי אקלים שונים בארץ, הארץ למעשה משמשת כחממה עבור סוגים וזנים רבים של פרחים. גם אצלנו בפרחים לבנים תוכלו למצוא פרחים רב עונתיים, או לבחור בפרחים העונתיים, המסמלים ומתאימים לעונה באופן סמלי וידוע.

פרחים עונתיים ורב עונתיים

רבים נהנים לקנות זרי פרחים עם מיטב פרחי החורף הייחודיים הגדלים בעונה זו. בין פרחי החורף שאנו מגדלים בחנות הפרחים בטבעון- פרחים לבנים ניתן למצוא נרקיסים, רקפות, פרחי לוע הארי, נוריות, אירוסים(פרח רב גוני בעל 18 מינים שונים!

תוכלו להרכיב זר מפרחי החורף הייחודיים שלנו בחנות או לבצע משלוח פרחים בנהריה אשר יגיע רענן וטרי ישירות לביתכם. כמו כן אנו מספקים גם שירותי משלוחי פרחים בקריות פרחים בכרמיאל,פרחים בטבעון, משלוחי פרחים במגדל העמק ומשלוחי פרחים ביקנעם.

כתבות נוספות